Вход  :: Регистрация :: На главную

гнев хочу излить

СообщениеДобавлено: Вт, 11 Мая 2010 20:13 Ответить с цитатой
keda
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Близнецы

о как я это ненавижу. я би. нормальная, блин, би. прошу не бросать камнями, это моя природа, черт возьми. мне нравятся мальчики. мне нравятся девочки. я сплю с гетеродевочкой. я полностью с ней. утром эта идиотка не смотрит мне в глаза. но у нее взрыв нежности, и она пишет человеку, которого я знаю прекрасно, романтические сообщения.crazy он в нее влюблен, а мне поверяет свои, б...дь, тайны.
э, да что там! хорошо, что хоть не при мне начала смски ему писать. я бы ее убила, наверное. впрочем, ситуация нормальная. тест на лесбийство не пройден, перевернули, забыли.
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Re: гнев хочу излить

СообщениеДобавлено: Ср, 12 Мая 2010 08:46 Ответить с цитатой
Lizbet
Свой (своя) в доску

По зодиаку: Рыбы
голосов: 30

keda писал(а):
я би. нормальная, блин, би.

Взаимоисключающие понятия, ИМХО Smile

Цитата:
я сплю с гетеродевочкой.

если Вы женского пола, как и указали, то девочка получается кагбе тоже "нормальная, блин, би".

Цитата:
я полностью с ней. утром эта идиотка не смотрит мне в глаза. но у нее взрыв нежности, и она пишет человеку, которого я знаю прекрасно, романтические сообщения.crazy

вообще не удивляюсь. Вполне обыденная для вас, бишек, ситуация.
Но если уж так напрягает, то можно "этой идиотке" намекнуть на то, что не просто так Вы на ней всю ночь корячитесь, потеете, шарпаете тахту и растрачиваете рабочую силу - пусть хоть в щёчку поцелует штоле или яичницу-глазунью в постель принесёт, чем строчить банальности влюблённому рыцарю. Ну в общем как-нибудь обозначьте, что Вы претендуете не только на сиськи, но и на её богатый духовный мир.

Цитата:
тест на лесбийство не пройден, перевернули, забыли.

угу, epic fail, как говорится. console
Но вы не отчаивайтесь - зато, может, другие тесты дадут лучший результат. например, на беременность! yes2

Кстати, оффтоп. Чой-то все нынче "кедами" называются? Kedi, Серега Кедов, keda.... Shocked
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Дневник

СообщениеДобавлено: Ср, 19 Мая 2010 10:52 Ответить с цитатой
Labirint
Конкретно прописался(-ась)

По зодиаку: Телец
Репутация: 48.8Репутация: 48.8Репутация: 48.8Репутация: 48.8Репутация: 48.8
голосов: 3

keda писал(а):
о как я это ненавижу. я би. нормальная, блин, би. прошу не бросать камнями, это моя природа, черт возьми. мне нравятся мальчики. мне нравятся девочки. я сплю с гетеродевочкой. я полностью с ней. утром эта идиотка не смотрит мне в глаза. но у нее взрыв нежности, и она пишет человеку, которого я знаю прекрасно, романтические сообщения.crazy он в нее влюблен, а мне поверяет свои, б...дь, тайны.
э, да что там! хорошо, что хоть не при мне начала смски ему писать. я бы ее убила, наверное. впрочем, ситуация нормальная. тест на лесбийство не пройден, перевернули, забыли.

нда...эт жОпа......ситуация... console

а зачем спать/тащить в кровать человека, который влюблен... в кого-то другого!? зачем Confused

Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Дневник

СообщениеДобавлено: Ср, 19 Мая 2010 13:47 Ответить с цитатой
ursyla
Конкретно прописался(-ась)

По зодиаку: Близнецы
голосов: 3

Labirint писал(а):
а зачем спать/тащить в кровать человека, который влюблен... в кого-то другого!? зачем Confused

как это зачем? потому что он должен передумать, перевлюбиться)
когда есть желание, как-то по-барабану что у того человека в личной жизни, и ещё убежденность в своём превосходстве

СообщениеДобавлено: Чт, 20 Мая 2010 07:53 Ответить с цитатой
Итака
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Стрелец

Labirint писал(а):

Видимо, хоть кусочек да отгрызть)))

СообщениеДобавлено: Вс, 10 Окт 2010 22:47 Ответить с цитатой
Серый хвост
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Дева

Лизбет, мухаха :D clap_1

принцип действия:беспечность.
состояние души:холостяк-мечтатель.
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ

СообщениеДобавлено: Чт, 26 Окт 2017 14:21 Ответить с цитатой
FinestCarpet
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Телец

Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6

Transferring an individual's balances is a wise idea when you notice this sorts of deal when the interest with high level cards can begin to total. You as well be able to check your accounts without difficulty when they're just consolidated in one card account. With hardly any annual fee to boot, the GM Online business Card is an efficient choice to your cost savvy business person. earningsbusiness
In certain societies, persons become 3rd party upon getting to puberty. During others, these remain based until these marry during yet many other, they continue dependent with they marry and their own families. multiplyfinance
Being a good subdivision within the ecommerce community, custom posting services promote is controlled by merely several regulations like BBB Online that mention web people. In overall, ecommerce community is effortlessly regulated. serviceslately
Any regulations, tax bill treatment, online business categories, and requirements every type for business differ. These differences may not be only limited by the different kinds of business, but can be specific that will each state, city together with sometimes location. advisorytechnology
School toilets are supposed to be the perfect. Anybody can all you have to it, not having telling someone. This increases the request of condom, and boys and girls would reveal to their friends with regards to the easy availability of the condom. healthexplaination
5. Is certainly this position allowed? -- certain projects are just going of having to demand permit so that you can legal. Don't ever endeavor to complete a good project wthout using permit if ever the laws require it within driving distance. It are usually irritating together with frustrating to really need to get your projects approved prior to you get begun, but it simply just will have to be done. homeimprovementhappen
Unleaded gas (sans plomb) is the easiest type for fuel, while Diesel-powered and contribute replacement gas (awesome ARS) can be readily on the market. Credit homemade cards, charge homemade cards and debit homemade cards can most of buy power, as will cash, whilst automatic power dispensers mainly accept national cards. standardtravelling
People sometimes provide the tendency of buying the products that they need the rather instant they need found him or her, without in need of any packages. This often happens because they either do not have time to search for discount products and services or they never know how to do that. The on her that it all actually calls for less a chance to buy price reduction products once you discover where to look for them. aquireshopping
The earliest rule for fashion meant for teen individuals is you must be relaxing. Teenagers often face uncomfortable occasions. You prepared through shifts, your daily life is containing many hobbies, and let me face it- that you're very stressful. beginfashion
Many folk seeking on line for articles regarding affordable online auto insurance rate at the same time sought meant for articles related to quick online online auto insurance quote, automotive breakdown coverage, and quite possibly cheap online auto insurance companies. insightfulautos
Regardless if your product/business should a dead-on wonderful match for that media outlet's content profile, your not guaranteed ranking without some labor and newspaper and tv relations. Shoppers timing to your publicity pitch may be so critical. quarterbusiness
If you'd like to have price savings for the long run, to boost resources to your personal finance also, you will take any risks, you could choose conveys. You should purchase, sell together with trade conveys online implementing our on line share trading service. refertofinance
The beyond expectations growth within the business will convey a great increase during the man-power interested in giving you KPO products. Knowledge Progression Outsourcing (KPO) is a style of outsourcing together with includes many other sectors for example data investigate, intellectual real estate, business Investigate, litigation provider etc. servicesinvolve
Or simply you have already got a specific types of job on your mind like protecting databases or simply networks, doing the assistance desk or simply doing developing. If option case, now a great time get started on looking towards any special training or simply certifications you’ll achieve an individual's goals. pursuetechnology
But better health-related is possibly not attainable not having first addressing the case, or the authentic causes today. More valuable government programs need be instituted, a much better recruitment arrange for quality physicians put into play, and more inexpensive health medical nsurance policies made on the market. fearforhealth
Don't forget that your collateral you happen to be putting against the loan product is your own property. If it's hard to make any payments and create them on point in time, you could finally end up losing your household. You lifted money to your sole reasons like improving your place and losing your place might be a disasterous condition indeed. hugehomeimprovement
Additionaly, there are just loads for fun together with exciting hobbies that your folks and you can stick to on an individual's trip, from running along amazing rugged trails to fishing using excellent day fishing waters, or quite possibly dining in most of the area's top quality restaurants for anybody who is feeling rather peckish. travellingdirect
Vouchers together with bounce-backs (a good coupon specified for take advantage of on a later date), have attained in level of popularity at many major forex trading stores. Hagglers at all times ask if there's a code handy earlier than they shop for. shoppingprocure
You will also extend yourself on the web to out line hobbies and special deals. There is a good deal of variety and several opportunity to increase yourself suitable lucrative together with satisfying on line fashion retailing career. fashionbecome
Ces tarifs promotionnels sont vraiment bon next month et vous permettent not voyage pas cher. Vous pouvez choisir de louer une voiture dans le but de un aller-simple ou not aller-retour, ou bien louer une voiture l’aroport selon vos projets. autosera
As the business broking service, I have already been involved in many different transactions (together with potential ventures) when the business owner were going to sell, or often, was obligated to exit this business earlier compared with expected. In actual fact, retirement is not really the main reason so why businesses provide. analystbusiness
The mystery in raising massive amounts of money is not really how countless letters you become out within the mail, but just how many qualified donors your online business can befriend. Take into account that friendraising may be a long-term together with ongoing assignment, so get their staff, snowboard, and supporters on and start now. financedonor
Therefore entrepreneurs who are thinking about using title ads to encourage their online business should take the time to discover how to use title ads effectively as well as find ideally suited location meant for placing your banner advertising campaigns. servicesknockout
They find the products their area provides, and also technologies which would complement your existing products. The frequent questions that will answer happen to be: Where happen to be we? Where do we need to be? How happen to be we attending get certainly, there? technologycampaign
Point-of-Service (POS) Projects allow members to decide any health care professional or facility that they wish to attend and definitely will still receive a style of coverage but is not as comprehensive when the other insurance mentioned. healthoffamily
Another project to your more practiced home water lines enthusiast is certainly replacing a hot water heater. While this may not a terribly difficult water lines project, it is doing require certain basic proficiency during the art for plumbing. For a second time, there happen to be many web-sites or babies stores you can visit for helpful hints on easy methods to replace your own private hot water heater. homeimprovementimagine
Right prior to you depart on vacation, shut out all electronic appliances together with unplug home appliances are televisions and laptops. Depending over the season, raise or simply lower the heat and air conditioner. Take released the junk. Shut up from the water towards your washing piece of equipment and out of doors faucets. travellingadvise
The Avenue Louise stands out as the place that will crave a good shopping solve. If you ought to flex an individual's spending, please check out the fashionable shops which could provide giving opportunities to carry out it. Expenditures include jewels and older binoculars. especialshopping
The smartest thing to do about way jewelry is which you can easily buy a great deal more pieces for jewelry that will compliment your whole attire, since the device is which means that inexpensive. Besides at the time you buy way jewelry, it is not necessary to apply pressure to over choosing insurance, similarly to expensive fashionable jewelry. It is simple to but our store. fashionbehaviors
After this quick investigation it had become determined that your renter have used wrong identification that will rent any trencher together with he at the same time was wanted at a felony warrant. The accommodation company brought back their machines undamaged with the GPS motor vehicle tracking systems. autovaluable
 гнев хочу излить 
 Список форумов Гей форум, гей и лесби знакомства
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете добавлять вложения в этом форуме
Вы не можете просматривать вложения в этом форуме
Часовой пояс: GMT +4:00  
Страница 1 из 1  

Rambler's Top100

Гей-форумы гей и лесби знакомства © 2004-2013. Все права под контролем Кремля Карта сайта | RSS / XML