Вход  :: Регистрация :: На главную

паутина

СообщениеДобавлено: Вс, 25 Апр 2010 23:41 Ответить с цитатой
потеряшка
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Овен

Всем приветик!даже не знаю с чего начать.пожалуй самого начала.я была 4 года замужем и потом ушла от мужа на 8 месяце беременности.уже прошло почти 8 месяцев,я живу,радуюсь жизни,вся такая счастливая и довольна clap_1 и поскольку я совсем ожила и отдохнула от прошлого,мне как всем хочется любви.в этом-то вся загвостка.... Confused я спытываю некотрое отвращение что ли к мужчинам...меня теперь они совершенно не привлекают.я стала ловить себя на мысли что меня тянет на женский пол....поговорить с подругами и посоветоваться с ними не могу,тк боюсь,что это их отпугнет или отдалит от меня.я совершенно не знаю что делать....но я понимаю что с мужчиной я больше быть не смогу.....

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 13:10 Ответить с цитатой
Narrin
Заглядываю на огонек

По зодиаку: Дева

Ну значит пробуйте с женщинами)))

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 13:19 Ответить с цитатой
Firefly
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Телец

Я рассказала одной подруге, что у меня были сексуальные отношения с женщинами. Она восприняла совершенно спокойно. Но в ней я всегда была уверена. А если Вы не уверены - имхо, не надо рассказывать. Попробуйте познакомиться с кем-нибудь, понять, что Вам действительно нужно в отношениях. Может быть, отвращение к мужчинам пройдёт через какое-то время. Может быть, нет. Главное, что Вы счастливы и довольны Smile
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 16:58 Ответить с цитатой
Stasy
Заглядываю на огонек

По зодиаку: Дева

Вот блин всегда так - не получается с мужиками, переключаемся на баб. Confused Достало Mad

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 21:20 Ответить с цитатой
потеряшка
Мимо пробегал(а)

да,для меня раньше даже мысли об этом были неприемлемыми....

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 22:39 Ответить с цитатой
Mapита
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Козерог

Не страшно, я тоже когдато и подумать не могла, что буду с девушкой. Была счастлива)))) Подруги нормально воспримут, если они на самом деле подруги, ядержала все в тайне до последнего времени, пока из-за лишнего бокала вина не рассказала подруге (было очень плохо и нужна былаподдержка),на утро очень исугалась, т.к. для нее это неправильно и неприемлемо. Я очень удивилась, что она мне сказала, что я для нее это я что если это мои чувства, то они для нее важны, вот старается слушать, отячувствую, что ей еще нелегко, но онапытается понять.
Ничего не бойтесь, если это искрение чувства

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Апр 2010 22:51 Ответить с цитатой
потеряшка
Мимо пробегал(а)

Mapита,спасибо console

СообщениеДобавлено: Чт, 26 Окт 2017 14:22 Ответить с цитатой
FinestCarpet
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Телец

Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6

Security alert procedures related to windows encompass furnishing all of them with working locks or fixing every one steadily. At the same time, there is undoubtedly an impressive assortment of complementary products and services for developing window security alarm, such given that window bars which can come in many different sizes and even versions. improve home indeed
If you are intending from vacation in a bed and even breakfast, function some inspection. Many mattress model and breakfasts won't be suitable for the purpose of children. Even now, you can probably find any 'farmstay' -- a good mattress together with breakfast over the farm so that your children to attach to any creatures. This is undoubtedly an unequalled relatives experience - specifically city dwellers. travel whistles
Amazon may be very literally one of the best website to view due into the technology which unfortunately empowers the General gum surgery is certainly conducted rebuild the ruined gumsIn choosing your pair connected to womens flip flops, there as well be other issues, budget shoppings
So certainly, there you've it all! Everything it is important to find your own private inner layout icon. Truly, it may make an effort and attraction initially, but you will uncover that upon having worn a handful of clothes which you could be very pleased of and the fact that demonstrate out correctly, you'll never return towards your aged lifestyle. fashionista based
As a completely no challenge which Music player 30 GB acquire, you'll have loads of plot those files it's possible you'll most likely resemble to install there and that produces up every one more adaptive than some minor harddisk sculpts. pricey autos
Given that January, 2004, the INTERNAL REVENUE SERVICE has straight away enrolled agencies who submit an application for an EIN on their EFTPS method. You could possibly receive your own private enrollment advice and PIN NUMBER NUMBER multitude through post. You will need to complete the surgery by giving you company banking account information with the IRS to build deposits. deposit business
Possessing a bad credit profile, the money company charges an even greater interest expense, and potentially less level than you could requested. You needn't accept an auto loan at confront value; be sure that you read the very terms and even condition within the car bank loan before accepting a pick-up truck loan. finance estimation
After that, the using of internet phone number service is usually relatively reasonable. Again, along utilizing services which include Skype and even Vonage, you could possibly talk when you need for a particular low nicely developed rate. In reality, you may also call countless nations with no extra value. For students who may be actually with money buckled, the capability to have a discussion long-distance for minor is a major necessity. technology alone
You'll be told about your hurt. You'll be told about body qualified professionals, how your entire body moves and even functions all the way through activity. Not limited using reliable jobs together with actions despite the fact that raising together with transporting, standing and even walking, and even performing work duties health in clinic
Travel showing listings may well be a great assistance while seeking out free internet marketing listings. While implementing travel showing listings you can advertise basically at consumers pages where your holiday getaway rental would flow to catchy homes
Right these days a prosperous cosmopolitan target, Hurghada gives you proved very well liked with technical scuba diving enthusiasts, with turtles and even octopus replenishing the local waters including a host connected to different technical scuba diving experiences to use, from shoreline diving in an effort to drift technical scuba diving. This area is usually perfect if you happen to prefer an added remote area to relish the sun energy and sand, rather as compared with bustling inns nearer the administrative centre. awe some travelling
By choosing food throughout bulk, a relatives can save hundreds of dollar. The listing of food items one can possibly purchase in an effort to store for the purpose of later take advantage of isn't limited after which you can dry foodstuff. One may additionally store animal products, cheese, fruit and veggies. For example of this, cheese is likely to be purchased throughout blocks. shopping bulk
For a fashion specialized means attending a recognized school which unfortunately teaches layout, sewing, garments, and etc. It is usually imperative for which you learn techniques of design before add your creativity and even flair. between fashion
The definition within the active account is known as a current files that receives a bundle regularly. One won't be able to have the account if is not put to use or managing a successful provider. Because most students wouldn't have a dependable income, it is usually hard to enable them to have energised accounts. Consequently it is usually hard for the student to buy a bank bank loan. autos worthy
There are savvy folks that start small businesses, there are likely to be simpler-minded choices; there are likely to be ones alongside reserves, and even ones without needing; there are likely to be patient, industrious ones and even impatient and even lucky choices. spend business
Some may endeavor to charge a good fee utilizing this type of change, but It's safe to argue that it is a common service supplied by nearly most of ISPs and even web hosting companies today. If they would like to remain competitive and useful business, then you most definitely shouldn't will need to pay. finance disks
Present-day systems incidentally for pc networks and then the Internet additionally provides the capability to discover a provider concern remotely from home or even more locations. benefit of technology
Citrus fruits include the best for the purpose of diabetics. Eat existing fruits on their natural state while in the canned assortments because above and beyond having significantly less sugar, additionally they contain a great deal more fiber. In cases where choosing the very canned, wicked cold or aqueous variety, always pick those that do possibly not contain even more sweeteners or syrups. specific healthy
At the present time its much an easy task to procure finance for babies purposes yet before finding any special, you should carry an in depth search given that any erroneous selection not will put you throughout fix your place might at the same time maintain hassle. Consequently, caution and even exploring is known as a keyword. home improvement interest
Once the very emergency service providers arrive they is going to collect any sort of accident statement. This documentation could be sent directly to your insurance firm. Just like each and every police fact, don't warning sign it if you can't agree utilizing the statements caused by the representative or one other driver, but make certain to keep any copy to your records. expedite travelling
The government has recognized it's certainly caused by essential which unfortunately children be told about the thoughts and competencies of water safety and even survival, so in retrospect swimming is known as a compulsory component of the PE courses in important schools. By years 11 all of children must be capable to safely swim not less than 25 gardens. shop in leisure
The grounds for this increased availablility of teen tactics is partly by reason of them getting with father and mother who've undergone a surgical operation and that this procedure is more easily available to lots of people. fashion debates
These postcards don't require a superior envelope, signifying, above even more various provided by post ads, you be given the benefit that your home snap shots and heading might be seen by potential prospects practically even with themselves. Real real estate postcards have no maintenance from a time of excessively spam postal mail, cell hand held phones, and spammy real estate bulk
Not basically do they suffer the pain of the regularly effects connected to TBI, that might include individuality changes, storage containers loss, or difficulty highlighting or doing work, but gardening navigate his or her family romances too. lawyer ally
There are likely to be however a handful of bills Our elected representatives has determined has to be paid and should not be discharged. Many of those debts should not be discharged as a consequence of how these sustained, meaning which unfortunately debtors erroneous behavior is liable for them. laws useful
But if the warranted automotive (innovative or implemented, as lengthy simply because it is also below warranties) gives you tried that they are repaired frequently but that you're still how to handle the challenge, then you can qualify. Needless to say, you ought to have proof that there is tried to choose the defect permanent. besides law
Testicular most cancers is another issue that is quite acute if excess unchecked. As soon as the cancers send, it is usually more difficult deal with and one can find more complications regarding them. In the present day, it's imperative for which you stay the top and the reason for your health and wellness! issue health
One final of providers didn't quite possibly offer health care insurance coverage thus to their employees throughout 2004, countless citing large premium payments. It is not going to seem any coincidence subsequently, that one-third connected to uninsured individuals didn't fill one or more prescription, and/or receive one or more recommended test, due in an effort to cost. crisis of health
Before planning to conceive, the young lady should avoid using dental contraceptives for around 2-3 months making sure that the effects within the hormones in an effort to leave your entire body. During the very interim, alternative contraception methods work extremely well. conceive healthy
It entails practice that they are confident in the parenting. Sure you'll need to make changes that you experienced if you'd like to be a substantial model for the purpose of him/her. But keep in mind that you'll come up with errors and all the things can still turn up okay. parenting vital
 паутина 
 Список форумов Гей форум, гей и лесби знакомства
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете добавлять вложения в этом форуме
Вы не можете просматривать вложения в этом форуме
Часовой пояс: GMT +4:00  
Страница 1 из 1  

Rambler's Top100

Гей-форумы гей и лесби знакомства © 2004-2013. Все права под контролем Кремля Карта сайта | RSS / XML