Вход  :: Регистрация :: На главную

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Янв 2009 12:48 Ответить с цитатой
Sache
Заглядываю на огонек

По зодиаку: Скорпион

Репутация: 7.8Репутация: 7.8Репутация: 7.8Репутация: 7.8Репутация: 7.8Репутация: 7.8Репутация: 7.8

я много говорить и ныть не буду. Обидно быть четвёртой в любовном треугольнике cry2
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Пт, 12 Фев 2010 20:46 Ответить с цитатой
Лёлька
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Овен

Те люди,которые так говорят сами помоему страдают комплексами.
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Номер ICQ

СообщениеДобавлено: Сб, 13 Фев 2010 10:32 Ответить с цитатой
Rubin
Конкретно прописался(-ась)

По зодиаку: Весы
голосов: 7

Лёлька, ты это к чему, кому и о чём?
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Дневник

СообщениеДобавлено: Пн, 22 Фев 2010 12:30 Ответить с цитатой
Облако в штанах
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Весы

Пусть тебя не волнует чужое мнение в принципе..с таким же успехом можно осуждать обжор, незамужних женщин,глупых..люди всегда найдут к чему придраться,природа такова..будь выше этого..

СообщениеДобавлено: Ср, 4 Авг 2010 09:18 Ответить с цитатой
Condolezza
Заглядываю на огонек

По зодиаку: Овен
Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1Репутация: 8.1

Однажды моя сестра сказала - "Лучше пусть у девочки будет подружка в 16 лет, чем ранний аборт" ))) Она гетеросексуалка, в то время и я еще не любила девушку. Это я вспомнила прочитав о том, что любовь за деньги по мнению некоторых лучше однополой любви ...

СообщениеДобавлено: Пн, 23 Авг 2010 06:32 Ответить с цитатой
Nusha
Мимо пробегал(а)

По зодиаку: Водолей

Вeдьма писал(а):
Вот внимания как раз хватает, но НАФИГА оно мне?! Мне женского внимания не хватает, если уж на то пошло!

Согласна!!!
Оффлайн  Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Номер ICQ

СообщениеДобавлено: Пн, 6 Сен 2010 19:10 Ответить с цитатой
Mapита
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Козерог

Не знаю, у меня получилось наоборот, когда я решилась рассказать своей подруге, которая заядлая гетересексуалка и раньше я многое слышала от нее нелесного об однополой любви, и мужчине, который ухаживает за мной, они меня убеждают, что это нормально и нужно воспринимать себя такой, какая я есть и перестать скрываться, что это чувства и они в любм случае прекрасны. Я даж не ожидала. Так что люди разные бывают.

СообщениеДобавлено: Пн, 18 Окт 2010 18:46 Ответить с цитатой
Nusha
Мимо пробегал(а)

Ау меня на работе мужик, когда узнал, что я лесби стал предлагать секс втроем...........Он считает, что лесби созданы, что ублажать мужиков в постели..........
Я от такого чуть не упала)))

СообщениеДобавлено: Вт, 19 Окт 2010 07:25 Ответить с цитатой
Denim
Заглядываю на огонек

По зодиаку: Телец

голосов: 1

Аффтор не тратьте время на споры с идиотами

СообщениеДобавлено: Вт, 19 Окт 2010 18:38 Ответить с цитатой
Nusha
Мимо пробегал(а)

Я и не трачу))) Пусть идут все подальше, я живу так как чувствую....

СообщениеДобавлено: Чт, 21 Окт 2010 02:30 Ответить с цитатой
svetboy
Мимо пробегал(а)

Никогда не парься насчет того, что тебе говорят. У меня знают все, от родителей до университета и работы с друзьями в придачу. Были те,кто пытался осуждать, но потом притихли. Главное ничего не доказывать и не плеваться пеной. Просто скажи, что дело обстоит так и мнения ты не спрашиваешь а ставишь перед фактом. Не нравится, всегда можно на все четыре сходить. А друзья появятся и хорошие и плохие. Не важно с темой ты дружишь или нет, а важно с каким человеком.

СообщениеДобавлено: Чт, 26 Окт 2017 14:20 Ответить с цитатой
FinestCarpet
Временно прописался(-ась)

По зодиаку: Телец

Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6Репутация: 9.6

If never, the option is often available so that you can record them via home pc and have fun with it back at a later time. There is simply one economical, exciting preference to kick-start a great career. Get started an internet college training today! educationadapt.com
A good sport human being can avail for any opportunity with commentator; this is usually a very tricky job. Its unlike them commentator, TV commentator really need to speak pretty less exclusively, the training video and appears to be like running parallel will continue the viewers while in front of TV. sportsviewers.com
Over-all, among big championships, Wood has acquired The Pga owners four moments (1997, 2001, 2002, 2005), us states Open twofold (2000, 2002), The Amenable Championship three times (2000, 2005, 2006) as well as PGA Champion three champion (1999, 2000, 2006). sportsstunning.com
Considering both motors meet plus exceed all these expectations by using aplomb, and many of the various intangible benefits are basically decided by way of personal flavour, perhaps of the best ways to compare the 2 main cars is definitely by measure information plus figures. jawdroppingsports.com
Most exercising schools plus classes will likely not accept k9 students not as much as 6 months old, due to your teething approach, another distraction. As well during new life, most dogs, like small children, tend so that you can resist recognition. Again when formal training probably are not possible, you may still seek advise from your pet dog and enable him take care of this tricky time. acceptpets.com
Most dogs, cats plus turtles are which has no customs accountability. Other dogs imported on the US, if at the mercy of a accountability, may be used in customs exemption once they accompany you and are generally imported for your personal personal use without for profit. petsaccompany.com
Everything out of bugs so that you can rodents so that you can birds is often thoughtful unnecessary pests. Seagulls is often pests around areas where you can find dense business enterprise and raccoons tally prettify your botheration by way of dig around grouping's ragtag plus carrying rabies petskindred.com
Adventurers Club This is certainly an audience-participation crazy club boasting tall testimonies of explorers' make use of. Disney Global official web-site advises guests compete in the pleasurable of laptop and scream the rallying cry: Kungaloosh! millimeter homespleasure.com
Feeling the need to make all those two spaces into a person? Get a permits and do it. Even improved, owning real estate means virtually no noisy some who survive nearby previously you with zero paper-thin outer surface which to reveal to you all within your most romantic details to master strangers by. homeappreciate.com
However, he realized that this appeared to be more as a consequence of effects with stronger-than-expected increases covering the first three months of your year as opposed to the slowing around growth found recently. houseapprovals.com

Any minimum specifications required during California that will qualify minor for Small enterprises coverage could be to show a pair of eligible people minimum. Both qualified to receive employees really don't usually really need to enroll during the plan whenever one is capable of waive the seductive plan offer as a consequence of alternate number coverage thru spouse or simply employment. businessesgroup
No wonder the women we chatted to find it difficult to grow aged gracefully. They are lacking role brands and guides with whom they're able to share your thoughts, behavior and questions about getting old. My research and with than 1, 000 most women showed the fact that half were definitely afraid of buying older! This is an increasing incidence of most women worrying related to their futures. helpinfinances
Placed in another perception, if not attending to when a girl is posting her thinkings, being unprepared for that date, appearing too slack during ones shower is what precisely one deems as common behavior, then potentially a paradigm shift in terms of how one thinks set in order.. consultationforyou
Last of all, additional VoiP critical reviews make users like your story a lot more than VoIP current information and advertising and marketing. You can't ever tell what’s in store for everyone so fail don't visit the location. Check any advertisement and see if the VoIP promotions are for everyone, promotions you’re in need of. technologicalreviews
Young children are usually enticed to have their vitamins in numerous ways. Many agencies make chewable products which appearance and taste as being similar to candy. Popular characters within the Flintstones that will Bugs Bunny or Pokemon afford the vitamins a good kid-friendly appearance. Getting you could use a range of characters might actually make your little one excited about using a health vitamin products. healthnpills
This is definitely attempt by way of the local schools to help relieve the bank loan repayment burden that a lot of of a students together with their father and mother are in front of. All within the top homes for sale in Houston are located in areas that obtain these classes, and a number of the state's premier private classes are in close proximity. soothinghomes
It is certainly precisely to accommodate this requirement a different and appealing travel experience that your genre for adventure travel came into existence. And excitement travel is not really a genre that could be restricted into the teens together with tweens. Extremely, older individuals are opting to take adventure holiday trips. traveloversee
For anybody who is planning regarding donating towards a charity, you might need to add the fact that expense in in the process. This a great time for year to accummulate a couple extra game items meant for various game drives you do see all over the different retail outlets and department stores, or potentially your devout organization is certainly hosting a good toy hard drive. Once you will have arrived on a figure, you want to shop in your new on line Christmas loan product. anticipateshopping
Have a good look for how it's in the finale, maybe one can find out just about the most interesting thing in the young girls games, all shall be okay, which you ought to choose is rely upon yourself consequently. fashionwanabe
Another important part of the soothing system stands out as the radiator covering, that was established to serve an unusual purpose, without which the whole product would cannot function thoroughly. The challenge is did it keep standard water from sloshing right out the radiator or did it serve any role for keeping any cooling product operating on a specified demands! Well, this may not a hard to answer, believe me! wholeautos
Despite this downside is when someone should arrange to sue everyone for break of arrangement or some other sort of issue, your whole business together with personal assets tend to be risk. assistbusinesses
For anybody who is facing any issue in living unintended expenses to your business institution then currently taking instant business loans will allow you to out. You could apply meant for these loans from a simple on line form, as almost all lenders together with banks supply these mortgages though on line mode. financeinstant
Of course you can also find a lawyer or attorney by searching the item book. This tends to no longer as the preferred system, but absolutely nothing wrong for it. You may very well be able to get yourself a top-quality lawyer like this. consultationreferences
Because it all houses any memory to your entire computer simply because it is turned off. While your hard drive is functioning, the RAM stands out as the one responsible to keep its in business functions. But when turned off, your personal pc components?? memory would flow to this reliable place also known as the harddisk. technologicalninjas
Your complexion looks more effective. Your unwanted weight is controlable. You will concentrate more effective, sleep even more soundly, and typically, have even more energy as well as a more joyful mood. conditionhealthy
Running a good online business is not hard if everyone follow those 7 ideas to results. Remember that business should be a good as a weakest connection. I've established you 7 these types of links. It's your job to make sure that they support fast. experimenthome
Take always into account these guidelines although you are on any ship. Although you are on a good boat utilizing several hundred some people you will your own self uneasy. You have to keep planned that that you're the among the many other trekkers, so chances are you'll account thus to their own uneasiness. Your model words together with gentle smiles should help everyone relax and enjoy the holiday vacation. travellingfellow
No for a longer period do consumers really need to take their selves off that will town or even to an due to town list price park to generally be presented by using a limited sum of choice, from a limited sum of space. Yes the remains a plan, but all retailer utilizing sense these days has an online presence, often utilizing greater choice relating to sizes together with product collection. shoppingconcern
What ever you end up doing here's my wonderful rules... Record most of jobs internationally and at the moment that everyone end every one job write the the experiences you experienced while they're just fresh planned. Get a good reference or as a minimum a 'certificate for work' with each recruiter. fashionbefore
Send auto insurance bag copies or simply legal records received regarding the the accident right away. Be certain you keep the originals on you. rationalautos
 Ныть буду! 
 Список форумов Гей форум, гей и лесби знакомства
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете добавлять вложения в этом форуме
Вы не можете просматривать вложения в этом форуме
Часовой пояс: GMT +4:00  
Страница 4 из 4  
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4

Rambler's Top100

Гей-форумы гей и лесби знакомства © 2004-2013. Все права под контролем Кремля Карта сайта | RSS / XML